MKB Ondernemersfestival op 5 juni in Zwolle
Leestijd: 3 minuten
Eerste editie zet innovatieve kracht van mkb centraal
07-04-2025 In Zwolle vindt op 5 juni de eerste editie van het MKB Ondernemersfestival plaats. Dit nieuwe evenement van MKB-Nederland is speciaal bedoeld voor mkb’ers en dus ook voor de leden van evofenedex. Een dag waarop ondernemers elkaar ontmoeten, inspireren en hun kennis delen rondom actuele ondernemersthema’s.
De organisatie is in handen van de Koninklijke Vereniging MKB-Nederland. Samen met brancheorganisaties en lokale ondernemersverenigingen zet zij zich in voor een kansrijk ondernemersklimaat. Tijdens het festival komen ondernemers uit alle sectoren en regio’s samen.
Bijdragen aan oplossingen
Het festival is onderdeel van de Ondernemersagenda van MKB-Nederland. Ondernemers dragen volgens deze agenda bij aan oplossingen voor grote maatschappelijke opgaven, zoals de energietransitie en digitalisering. Die bijdrage wordt nog te vaak over het hoofd gezien.
Daarom biedt het MKB Ondernemersfestival ondernemers een podium. Er is volop ruimte om innovaties te tonen, ervaringen te delen en elkaar te inspireren. Ook de MogelijkMakers van MKB-Nederland zijn aanwezig om hun kennis te delen over onderwerpen die ertoe doen voor ondernemers, zoals financiering, regelgeving en internationalisering.
Het evenement wordt gehouden in Theater de Spiegel. Op deze website kunnen geïnteresseerden zich aanmelden en is er meer informatie te vinden, en aanmelden kan via deze website.
Gerelateerde nieuwsberichten
Nieuw investeringsfonds moet kritieke grondstoffen veiligstellen
4 maart 2025
Weer iets meer schepen door Suezkanaal
24 februari 2025
Nederland heeft handelstekort van 16,3 miljard euro met VS
24 februari 2025
Nederlandse industrie: regeldruk verslechtert concurrentiepositie
20 februari 2025
China ziet export groeien tot recordhoogte in 2024
13 januari 2025
Leer van bestsellerauteur Mark Tigchelaar bij bijeenkomst voor supplychainprofessionals
17 december 2024
Handels- en productiebedrijven verwachten in 2025 meer vraag
9 december 2024
Nederlanders willen wel betalen voor retourzending
5 december 2024
Topdrukte bij pakketbezorgers
2 december 2024