skipToContentskipToFooter

Noord-Zuidverbinding in Amsterdam weekenden dicht

24-02-2025 Het wegverkeer in Amsterdam moet in de weekenden van maart rekening houden met werkzaamheden aan de Nieuwe Leeuwarderweg en in de tunnelbuizen van de IJ-tunnel. De tunnel is dan ook afgesloten voor het verkeer omdat er wordt gewerkt aan het vervangen van het wegdek.

De gemeente voert de werkzaamheden aan het wegdek uit in drie weekenden in maart. Het eerste weekend van vrijdag 14 maart 23.59 uur tot en met maandag 17 maart 5.00 uur is de weg stad uit afgesloten. Het tweede weekend is de tunnel de stad in al op donderdagnacht 20 maart afgesloten van 22.00 tot 5.00 uur. Vrijdag de 21e is dezelfde tunnel overdag open, maar gaat deze om 23.59 uur dicht om maandag 24 maart weer open te gaan.

Stad in

Het laatste, derde weekend is de tunnel stad in afgesloten van vrijdag 28 maart 23.59 uur tot maandag 31 maart 5.00 uur. Vanaf het tweede weekend is niet mogelijk om vanaf de A10, via de S116 de wijken in stadsdeel Noord en het centrum te bereiken. Gebruik de afritten S115 en S117 om de stad in te komen. Vanuit Landelijk Noord kunt u via de N247 - A10 – S115 Zuiderzeeweg het centrum bereiken.

Verkeer moet rekening houden met extra kilometers en reistijd.